Jesteśmy zainteresowani Sponsoringiem. Jakie są korzyści ze wsparcia Festiwalu?

Wrocławski Festiwal Edukacji jest największym wydarzeniem tego typu na Dolnym Śląsku. Odbędzie się na jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów we Wrocławiu – Stadionie Wrocław, będącym areną zmagań podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku. Tym samym Sponsorzy mogą liczyć na bardzo duże zainteresowanie ze strony uczestników oraz pozytywną promocję własnej marki wśród blisko 100 wystawców (zagranicznych, jak i polskich, cieszących się uznaniem w środowisku akademickim oraz biznesowym).

Jednocześnie Festiwal umożliwia nawiązanie szerokich kontaktów biznesowych (w tym nawiązanie współpracy na szczeblu akademickim, m.in. z międzynarodowymi placówkami i instytucjami), a także pozwala dotrzeć ze swoją ofertą do licznych mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska – potencjalnych klientów i przedstawicieli rozmaitych branż.

Ponadto każdy Sponsor może liczyć na promocję w mediach regionalnych i społecznościowych ze strony Organizatora, w tym oficjalne podziękowania podczas Festiwalu, jak również w innych kanałach mu towarzyszących.

Priorytet: 
40